Korteri remont Tallinnas

Korterite remont Tallinnas

tallinn korter remont

Korteri remont Tallinnas

Pakume korterite remonti Tallinnas peatöövõtuna võtmed kätte meetodil alates lammutustöödest ja jäätmete utiliseerimisest kuni lõppviimistluseni. Vastavalt lepingule teeme kõiki remonditöid, mis ehitusega seotud: vahetame eltrijuhtmestikud või torustikud, asendame küttesüsteemid ja paigaldame enegiasäästliku ventilatsiooni, vahetame aknad ja uksed.

Lisaks valmistame oma puidutöökojas eritellimusel puitaknaid ja uksi, treppe ja köögimööblit. Valmistame kõik vajaliku Teie korteri remondiks soodsalt.  Meie tislerite toodanguga saate tutvuda aadressil www.eritellimusmoobel.com Meie valmistatud akende, uste, treppide ja köögimööbli paigaldus on tasuta!

Erinevad siseviimistlustööd

Siseviimistlustööd Tallinnas

Teostame kõiki siseviimistlustöid korterites ja majades Tallinnas ja lähiümbruses. Teeme korda vannitoad, köögid, elutoad või rõdud, vahetame torustikud, aknad ja uksed või paigaldame uue garderoobi või köögimööbli.

Aitame valida sobivad materjalid, abistame transpordiga ja teostame ehitusjärgse koristuse. Meilt saate tellida mistahes ehitustööd taskukohase hinnaga.

remont tallinn

Korterite remont Tallinnas

Aknad Uksted Trepid & Mööbel

Tisleritööd tallinnas

Meie tisleritöökojas valmistatakse eritellimusel kõikvõimalikke aknaid, uksi, treppe, verandasid ja varikatuseid. Valmistame vastvalt joonistele kõik Teie korteris vajaminevad puit detailid Teie poolt valitud materjalidest sobiliku hinna ja kvaliteedi suhtega.

tallinna trepp kortrer remont

Meie tislerid valmistavad ka kõrgekvaliteedilist köögimööblit ja kõikvõimalikku eritellimusmööblit veiniriiulitest kuni sisseehitatud garderoobideni.